Kim jesteśmy
i co robimy

Cechą wspólną naszych imprez jest to, że są może nieco trudniejsze, ale przez to unikatowe z wyjątkową atmosferą.

Uczestnicy zawsze podkreślają, że u nas jest ciężko ale za to ciepło i rodzinnie. Nie zamykamy się na elitę a raczej chcemy umożliwić wszystkim biegaczom osiągnięcie rzeczy niezwykłych, trudnych i spektakularnych.  Z nami nie biegacie dla nagród bo ich nie mamy.

Z nami biegacie dla siebie – za to na niezwykle urokliwych, wymagających i dających wiele satysfakcji trasach biegowych. U nas nie ma tłumów, telewizji ani (niestety dla Was) bogatych Sponsorów. Ale zawsze znajdziesz u nas uśmiechniętych i niezmordowanych Biegaczy, którzy co roku wracają.  Co roku mamy inny, zawsze bardzo oryginalny medal, nad którym pracujemy kilka miesięcy. Każde spotkanie z Wami przeżywamy jak Święta, jak wizytę dobrych Przyjaciół i co roku wkładamy w organizację zawodów dla Was wszystkie nasze siły, byście mogli wrócić do siebie szczęśliwi i spełnieni.

Słuchamy krytyki i uczymy się na błędach a ponieważ bardzo lubimy to co robimy – gorąco Was zapraszamy w nasze piękne Beskidy. 

 

Naszą przygodę z bieganiem i organizowaniem imprez zaczęliśmy w 2008 roku jako Team 2008,  czyli grupka miłośników górskiego biegania i pokonywania własnych słabości.
Dziś już pod szyldem Fundacji Aktywne Beskidy organizujemy kilka imprez biegowych rocznie, dzieląc się z Wami naszą pasją i naszymi górami.
Propagujemy zdrowy, sportowy styl życia odkrywając dla Was nowe miejsca, nowe szlaki, nowe możliwości.

W myśl zasady 'cudze chwalicie – swego nie znacie…’, chcemy Wam pokazać, jakie Beskidy są piękne i różne o każdej porze roku.

BIEGI

MARATONY GÓRSKIE

KALENDARZ ZAWODÓW

21 STY 23

ZAMIEĆ 24H

30 KWI 23

WŁODKOWA

08 CZE 23

STUMILAK 100mil

07 LIP 23

BESKIDY ULTRA TRAIL®

Demo Title

Demo Description


Introducing your First Popup.
Customize text and design to perfectly suit your needs and preferences.

This will close in 20 seconds